Huippujen suunnistuskartta-arkisto – Orienteering map archive for the elite http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/ Tervetuloa huippujen kartta-arkistoon – Welcome to the elite orienteers map archive! Wed, 20 Jul 2016 10:19:59 +0300 DOMA 3.0.5 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/index.php Sunday 19 June 2016: Jukolan viesti 2016 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Mikko+Kainu&map=109 Mikko Kainu<br />Category: Competition<br />Laivavuori<br /> Wed, 20 Jul 2016 10:19:59 +0300 Friday 6 May 2016: Avoin ÖIDM Pietarsaaressa 6touko2016 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=108 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Pietarsaaren keskusta, IF Brahe<br /> Sun, 29 May 2016 19:23:12 +0300 Saturday 7 May 2016: Kärppäjahti 7touko2016 Kokkola http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=107 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Palma, KOS<br />H21 Sun, 29 May 2016 18:52:39 +0300 Monday 16 May 2016: Tiomila Långa natten 2016 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=106 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Falun, Ruotsi<br />leg Långa natt Sun, 29 May 2016 18:39:31 +0300 Saturday 14 May 2016: 10mila 2016 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=105 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Falun, Sweden<br />leg 2 Mon, 16 May 2016 22:29:36 +0300 Thursday 5 May 2016: Keskipohjanmaa-viesti Kokkola http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=104 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Palma, KOS<br />leg Aloitus Mon, 09 May 2016 15:06:54 +0300 Saturday 30 April 2016: Triomila http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=103 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />AngA<br />leg Toinen Mon, 09 May 2016 14:59:54 +0300 Sunday 24 April 2016: FinnSpring-viesti H21 avausosuus http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=102 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />PåMinnen laskettelukeskus, Karjaan Ura<br />H21A, leg Avaus Mon, 25 Apr 2016 12:10:12 +0300 Sunday 24 April 2016: FinnSpring http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=101 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />PåMinnen laskettelukeskus, Karjaan Ura<br />H21AL Mon, 25 Apr 2016 11:49:30 +0300 Sunday 17 April 2016: Silja-Rastit Paimio http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=100 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Paimion Rasti<br /> Tue, 19 Apr 2016 11:58:12 +0300 Saturday 16 April 2016: Ankkurirastit http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=99 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />AngA<br />H21A Tue, 19 Apr 2016 11:49:21 +0300 Saturday 9 April 2016: Saaristorastit http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=98 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Våno Nord, Pargas IF<br />H21A Mon, 11 Apr 2016 11:29:30 +0300 Sunday 1 November 2015: OringSprint - day2 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=97 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Garbatella, ASD Orsa Maggiore<br /> Mon, 02 Nov 2015 11:55:48 +0200 Saturday 31 October 2015: OringSprint - day1 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=96 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Tor Tre Teste, ASD Orsa Maggiore<br /> Mon, 02 Nov 2015 11:46:43 +0200 Saturday 24 October 2015: Halikko viesti 2015 Salo http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=95 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />AngA<br />leg Avaus Thu, 29 Oct 2015 21:02:20 +0200 Sunday 25 October 2015: Camp. Laziale sprint - TIC #11 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=94 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />San Gregorio Da Sassola<br /> Tue, 27 Oct 2015 11:08:52 +0200 Sunday 18 October 2015: Highlands Open - Finale Coppa Italia CO http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=93 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Campomulo Gallio, Italy<br /> Tue, 27 Oct 2015 10:49:31 +0200 Saturday 17 October 2015: 5^ pr. Suunto Sprint Race Tour http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=92 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Schio<br />leg sprint Mon, 26 Oct 2015 18:51:21 +0200 Friday 23 October 2015: Yö-cup Köyhäjoki http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Jyri+Myllym%C3%A4ki&map=91 Jyri Myllymäki<br />Category: Competition<br />Köyhäjoki, Kaustisen Pohjan-Veikot, Finland<br /> Sat, 24 Oct 2015 10:42:03 +0300 Friday 25 September 2015: SM yösuunnistus Vierumäki karsinta http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=90 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Vierumäki, Lahden suunnistajat 37<br /> Wed, 14 Oct 2015 17:16:30 +0300 Sunday 11 October 2015: TIC #10 Monte Livata http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Markus&map=89 Markus Kainu<br />Category: Competition<br />Monte Livata, Italy<br /> Tue, 13 Oct 2015 11:56:43 +0300 Tuesday 22 September 2015: Hämeen AM-yö Ylöjärvi Julkujärvi 22 9 2015 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=88 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br /><br /> Tue, 06 Oct 2015 20:29:41 +0300 Sunday 6 September 2015: SM-pitkämatka B3 finaali 6 9 2015 Raasepori http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=87 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br /><br /> Tue, 06 Oct 2015 20:18:15 +0300 Saturday 5 September 2015: SM-pitkämatka karsinta 5 9 2015 Raasepori http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=86 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br /><br /> Tue, 06 Oct 2015 20:13:07 +0300 Sunday 20 September 2015: SM viestit Hämeenkyrö Ihanankulma 20.9.2015 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=A-P+Lassila&map=85 Ari-Pekka Lassila<br />Category: Competition<br />Ihanankulma<br />leg Avausosuus Tue, 06 Oct 2015 20:08:36 +0300 Saturday 19 September 2015: SM-sprintti B-finaali H40B http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Jyri+Myllym%C3%A4ki&map=84 Jyri Myllymäki<br />Category: Competition<br />Epilä, Tampere, Epilän Esa, Finland<br /> Sun, 20 Sep 2015 15:26:36 +0300 Saturday 19 September 2015: SM-sprintti karsinta H40K1 http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=Jyri+Myllym%C3%A4ki&map=83 Jyri Myllymäki<br />Category: Competition<br />Kaarila, Tampere, Epilän Esa, Finland<br /> Sun, 20 Sep 2015 15:15:16 +0300 Saturday 5 September 2015: SM-pitkä http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=juhatus&map=82 Juha Lassila<br />Category: Competition<br />Karjaa<br /> Sat, 05 Sep 2015 22:04:06 +0300 Sunday 23 August 2015: Maakuntasuunnistus http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=juhatus&map=81 Juha Lassila<br />Category: Competition<br />Oksakoski, Perho<br /> Tue, 01 Sep 2015 17:25:00 +0300 Friday 28 August 2015: Sandvik-suunnistus http://muuankarski.kapsi.fi/kartat/show_map.php?user=juhatus&map=80 Juha Lassila<br />Category: Competition<br />Pajulahden urheiluopisto, Nastola<br /> Tue, 01 Sep 2015 17:22:28 +0300